zamówienia realizujemy w ciągu 10 dni roboczych 

Warunki Indywidualnych Personalizowanych Zamówień

Warunki ogólne zamówienia indywidualnego

  1. Przedpłata – 50% wartości - jest to zadatek, na koszty pracy i wykonania produktu. Nie jest zwrotny.
  2. Termin realizacji – określany indywidualnie, zależny od szybkości kontaktu i akceptacji ostatecznego szkicu przez obie strony.
  3. Termin realizacji – ustalany w tygodniach, to minimum 4 tygodnie
  4. Pierścionek jest osobno wyceniany jeżeli są dodatkowe kamienie szlachetne, wtedy koszt kamieni jest określany indywidualnie.
  5. Zmiany w trakcie procesu projektowania, przed rozpoczęciem pracy są możliwe, później – wpływają na czas i koszt ostateczny produktu.
  6. Biżuteria jest wykonywana z najwyższą starannością i moją wiedzą. Nie porównuj mnie do innych marek, autorów, artystów. Kupujesz moją pracę, mój czas i moją wiedzę, akceptujesz tym samym mnie i moją pracę.
  7. To, czy dany projekt będzie możliwy do zrealizowania określam w czasie ustaleń, nie wszystko co ładnie wygląda jest możliwe do wykonania zgodnie z moimi standardami pracy.

BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE

Jeśli zamawiasz biżuterię, która jest wykonywana dla Ciebie na zamówienie, akceptujesz warunki tej transakcji.

Biżuteria wykonywana na Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie rozmiarze, rodzaju metalu, kolorze, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami nie podlega zwrotom (art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta).

MODYFIKACJA STANDARDOWEJ OFERTY

Jeśli chcesz zmodyfikować produkt ze nowej oferty jest to możliwe po uprzednim kontakcie z pracownią I COAL YOU – tutaj znajdziesz link do formularza kontaktowego.

Wszystkie dostępne modyfikacje, które chcesz nanieść na gotowy produkt, zanim zostaną wykonane, najpierw będzie ich akceptacja, tak by było to poprawne i zgodne moimi pracami. 

Korekta niewłaściwie wybranego rozmiaru w przypadku pierścionków wykonuje bezpłatnie (z wyjątkiem kosztu odesłania do mnie pierścionka przez Klienta).

Pierścionki ze standardowej oferty są robione na zamówienie, dlatego, że rozmiar pierścionka jest określany indywidualnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl