zamówienia realizujemy w ciągu 10 dni roboczych 

I COAL YOU. to biżuteria, w której bohaterem pierwszego planu jest węgiel.

HISTORIA I COAL YOU.

Zaczęło się zupełnie niewinnie, jeszcze podczas studiów zupełnie nie związanych z biżuterią i sztuką. Nie mogłam znaleźć odpowiedniego etui na komputer, chciałam takie z kawałkiem węgla, lokalne, a jako że to były wakacje i miałam sporo wolnego czasu, pomyślałam – czemu nie miałabym zrobić tego sama? I tak zaczęłam testować, sprawdzać, badać. Jedna bryłka, kolejna. A może zrobić kolczyki? Ale jak? Pierwsze nieśmiałe projekty pokazywałam bliskim, koleżankom i znajomym. Pojawiłam się na Facebooku, na Instagramie i ruszyło. Zaczęłam zgłębiać tajniki sztuk jubilerskich i realizować pierwsze zamówienia.

NAZWA I COAL YOU.

Nazwa marki to zabawa zwrotem I LOVE YOU. I COAL YOU. Kocham Cię węgiel! Ja – węgiel - Ty. Węgiel łączy. Nazwa I COAL YOU. powstała z miłości do węgla, a dzisiaj ta miłość obejmuje również najszlachetniejszą postać węgla - diamenty.

DLACZEGO WĘGIEL?

Gdy przyjechałam na Śląsk na studia, zobaczyłam, że węgiel kamienny ma ogromne znaczenie dla lokalnej społeczności. Tej czarnej skale przypisuje się tu wiele uczuć i wspomnień. Po studiach przez kilka lat mieszkałam i pracowałam w katowickim Nikiszowcu, gdzie otoczona byłam śląską kulturą. Chłonęłam ją i pokazywałam jej odbicie w biżuterii I COAL YOU.

WĘGIEL I DIAMENT

Zaczynałam w 2014 roku od węgla kamiennego, dzisiaj I COAL YOU. to biżuteria z węglem w różnych postaciach. Węgiel kamienny, skała osadowa pochodzenia roślinnego, ale również węgiel, czysty węgiel, pierwiastek, który jest głównym elementem diamentów. Najchętniej wykorzystuję diamenty naturalne. Fascynują mnie piękne niedoskonałości, które powstały miliony lat temu. Fascynują mnie historie zamknięte w kamieniu. Odpowiednio dobrane do osoby i okoliczności wyrażają więcej niż jesteśmy w stanie powiedzieć słowami.

Jeżeli Ty też chcesz najpiękniej opowiedzieć historię wspólnego życia i swojego uczucia, pierścionek z diamentem zrobi to za Ciebie. Jeżeli chcesz podziękować za wspólną codzienność, zawieszka z węglem będzie tego pięknym wyrazem. Jeżeli chcesz powiedzieć „Jesteś piękna!” kolczyki z oczkiem czarnego węgla będą jej o tym przypominać. Minimalistyczny design biżuterii I COAL YOU. podkreśla naturalne piękno każdej kobiety. I przypomina o tym, co najważniejsze – o miłości.

Kliknij w >link< i odkrywaj mój świat biżuterii z węgla.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl