zamówienia realizujemy w ciągu 10 dni roboczych 

Jak zamówić?

1. WYBIERZ PRODUKT

Jeśli już zdecydowałeś, który produkt chcesz kupić, wypełnij formularz zamówienia. Pamiętaj, że nasze produkty mogą nieznacznie różnić się od siebie formą lub strukturą, co wynika z właściwości węgla. Różnice te są jednak niemal niezauważalne.

2. DOKONAJ PŁATNOŚCI

Opłać złożone zamówienie poprzez dokonanie przelewu w kwocie odpowiadającej wartości zamówionego towaru oraz kosztów przesyłki. Ceny wszystkich produktów I COAL YOU. są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Przelewu możesz dokonać za pomocą PayPal, karty kredytowej/debetowej lub przelewu zwykłego bezpośrednio na konto I COAL YOU. W szczególnych przypadkach dopuszczamy inne formy płatności. Zapoznaj się ze wszystkimi istotnymi informacjami dotyczącymi dokonywania płatności.

3. POCZEKAJ NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA

  • 4 dni robocze + 2-3dni na dostawę - Termin realizacji zamówienia biżuterii z kolekcji dostępnych na stronie www liczymy od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. Każde zamówienie robimy po jego złożeniu i opłaceniu, nie jesteśmy w stanie mieć zapasów magazynowych, które będą dostępne 24/7. Nie jesteśmy fabryką węgielków, tylko maleńką pracownią, gdzie sami szlifujemy i obrabiamy każdy węgielek.
  • 15 dni roboczych - termin realizacji indywidualnego zamówienia biżuterii liczymy od momentu zatwierdzenia przez Ciebie projektu biżuterii i zaksięgowania płatności na koncie.
  • 15 dni roboczych - termin realizacji indywidualnego zamówienia pierścionka liczymy od momentu zatwierdzenia przez Ciebie rozmiaru biżuterii i zaksięgowania płatności na koncie.
  • Zapoznaj się ze wszystkimi istotnymi informacjami dotyczącymi realizacji i odbioru zamówienia. Biżuterię wykonujemy po opłaceniu zamówienia, nie dysponujemy zapasami magazynowymi, ani też fabryką węgielków. Pracujemy każdego dnia, by węgle dotarły do Was jak najszybciej, niemniej jednak, prosimy o wyrozumiałość i oczekiwanie na zamówienie.

4. ODBIERZ PRZESYŁKĘ

Sprawdź w obecności kuriera, czy zamówione produkty nie zostały uszkodzone w czasie transportu. Produkty powinny być zapakowane w kopertę bąbelkową lub tekturowe pudełko ze specjalnym wypełnieniem zabezpieczającym przed uszkodzeniami. Czasami przesyłka jest opakowana dodatkowo w firmową kopertę kurierską. Jeśli stan przesyłki budzi wątpliwości, masz prawo odmówić jej odbioru. W obecności kuriera spisz protokół szkód lub braków. Jak najszybciej skontaktuj się z nami drogą elektroniczną - contact@icoalyou.com

5. OD TERAZ NOŚ BIŻUTERIĘ TAK, JAK LUBISZ

Będzie nam miło, jeśli pochwalisz nam się swoją stylizacją, w której główną rolę gra nasza biżuteria.

6. JEŚLI JEDNAK CHCESZ ZWRÓCIĆ PRODUKT, WYMIENIĆ GO LUB ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ

Masz 14 dni od dnia potwierdzenia doręczenia przesyłki na to, aby zwrócić lub wymienić towar. Koniecznie zachowaj dowód sprzedaży. Pamiętaj, że nie możesz odstąpić od umowy sprzedaży tylko w przypadku, gdy produkt został wykonany na specjalne zamówienie, opatrzony wykonanym specjalnie znakiem oraz gdy został na Twoją prośbę zmniejszony lub powiększony. Zapoznaj się ze wszystkimi istotnymi informacjami dotyczącymi odbioru wymiany, zwrotu i reklamacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl