zamówienia realizujemy w ciągu 10 dni roboczych 

informacje o zamówieniach

1. Czy I COAL YOU. ma swój sklep stacjonarny, w którym można obejrzeć i kupić biżuterię?

I COAL YOU. w tym momencie prowadzi sklep internetowy. Nasze produkty można obejrzeć i kupić w punktach stacjonarnych w Katowicach, Zabrzu, Chorzowie, Rybniku, Gliwicach, Zabrzu. Ich dokładna lista jest tutaj.

Na chwilę obecną węgielki można kupić w wyżej wymienionych punktach.

2. Czy zamiast wypełniać formularz na stronie www, można złożyć zamówienie telefonicznie lub osobiście?

Aby nic umknęło naszej uwadze, prosimy o to, by zamówienia składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie www. Systematyzuje on wszystkie informacje na temat konkretnego zamówienia oraz pozwala na dodanie uwag, jeżeli jest taka potrzeba. To znacznie przyspiesza proces zamówienia i nie pozwala na wkradnięcie się do niego błędów.

3. Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Czas oczekiwania na przesyłkę w przypadku produktów ze stałej oferty to minimum 10 dni roboczych (10 dni robocze na wykonanie produktu i 2 dni na samą wysyłkę). Często zdarza się, że produkt jest na stanie i przesyłka szybciej ląduje u właściciela. Często jednak chcecie dłuższy/krótszy łańcuszek - to wydłuża realizację zamówienia o 2 dni. Nie pracujemy w poniedziałki - pracy na warsztacie jest wiele i nadrabiamy węglowe zaległości.

4. Czy na wszystkie produkty z kolekcji dostępnych na stronie trzeba czekać 5 dni roboczych? Chciałbym/chciałabym kupić coś „na już”, bo bardzo zależy mi na czasie.

W takich przypadkach prosimy o kontakt jeszcze przed złożeniem zamówienia i dokonaniem płatności, byśmy mogli określić, czy możliwa jest szybsza realizacja. Zwykle na produkt czeka się około 4-5 dni. Najlepsze nasze bestsellery są dostępne szybciej, na https://gryfnie.com/sklep/bizuteryjo-18 - zobaczcie tutaj, czy produkt, który chcecie zamówić, jest w gryfnie - zostanie Wam wysłany szybciej.

5. Czy można zamówić produkty I COAL YOU. na zagraniczny adres? Jeśli tak, to do jakich krajów?

Tak, produkty I COAL YOU. lubią wędrować po całym świecie. Wysyłamy je zarówno do Europy, jak i poza jej granice. Przesyłka poza Polskę wynosi 25 zł.

6. Chciałbym/chciałabym zmienić zamówienie lub z niego zrezygnować. Jeśli tak, to jak to zrobić i ile mam na to czasu od złożenia zamówienia poprzez wypełnienie formularza?

Zamówienie można zmienić lub z niego zrezygnować przez 24 godziny od momentu wysłania wypełnionego formularza. Prosimy, by informację o zmianie zamówienia lub rezygnacji zawsze zgłaszać mailowo. W temacie wiadomości należy napisać numer zamówienia, a w treści maila - co chcemy zmienić lub z czego zrezygnować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl