zamówienia realizujemy w ciągu 10 dni roboczych 

fan
  • Czy I COAL YOU. ma swój sklep stacjonarny, w którym można obejrzeć i kupić biżuterię?

I COAL YOU. w tym momencie prowadzi sklep internetowy. Nasze produkty można obejrzeć i kupić w punktach stacjonarnych w Katowicach, Zabrzu, Podzamczu koła Ogrodzieńca i Jastrzębiu-Zdroju. Ich dokładna lista jest tutaj.

Na chwilę obecną węgielki można kupić w wyżej wymienionych punktach.

  • Czy zamiast wypełniać formularz na stronie www, można złożyć zamówienie telefonicznie lub osobiście?

Aby nic umknęło naszej uwadze, prosimy o to, by zamówienia składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie www. Systematyzuje on wszystkie informacje na temat konkretnego zamówienia oraz pozwala na dodanie uwag, jeżeli jest taka potrzeba. To znacznie przyspiesza proces zamówienia i nie pozwala na wkradnięcie się do niego błędów.

  • Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Czas oczekiwania na przesyłkę w przypadku produktów ze stałej oferty to 6 dni (4 dni robocze na wykonanie produktu i 2 dni na samą wysyłkę). Często zdarza się, że produkt jest na stanie i przesyłka szybciej ląduje u właściciela.

  • Czy na wszystkie produkty z kolekcji dostępnych na stronie trzeba czekać 4 dni robocze? Chciałbym/chciałabym kupić coś „na już”, bo bardzo zależy mi na czasie.

W takich przypadkach prosimy o kontakt jeszcze przed złożeniem zamówienia i dokonaniem płatności, byśmy mogli określić, czy możliwa jest szybsza realizacja. Zwykle na produkt czeka się około 3 dni.

  • Czy można zamówić produkty I COAL YOU. na zagraniczny adres? Jeśli tak, to do jakich krajów?

Tak, produkty I COAL YOU. lubią wędrować po całym świecie. Wysyłamy je zarówno do Europy, jak i poza jej granice. Przesyłka do Europy kosztuje 25 zł, a do USA i innych państw - 25 zł.

  • Chciałbym/chciałabym zmienić zamówienie lub z niego zrezygnować. Jeśli tak, to jak to zrobić i ile mam na to czasu od złożenia zamówienia poprzez wypełnienie formularza?

Zamówienie można zmienić lub z niego zrezygnować przez 24 godziny od momentu wysłania wypełnionego formularza. Prosimy, by informację o zmianie zamówienia lub rezygnacji zawsze zgłaszać mailowo. W temacie wiadomości należy napisać numer zamówienia, a w treści maila - co chcemy zmienić lub z czego zrezygnować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl