zamówienia realizujemy w ciągu 10 dni roboczych 

Czy węgiel brudzi? (Czy wungiel marasi?)

1. Czy węgiel używany w produktach to specjalne kawałki, które różnią się od węgla wydobywanego przez górników w kopalniach?

Do produkcji naszej biżuterii używamy starannie wyselekcjonowanych bryłek śląskiego węgla, które przeszły autorską kontrolę twardości i gęstości i mają odpowiednią strukturę pozwalającą na ich oszlifowanie.

2. Ile dni w przybliżeniu czeka się na realizację zamówienia indywidualnego (w przypadku jednej sztuki)?

W przypadku zamówienia indywidualnego na realizację jednej sztuki czeka się około 2 -3 tygodni. Liczba dni przewidzianych na wykonanie takiej biżuterii jest zależna od tego, czy jest to poprawka istniejącego projektu, czy też zupełnie nowa rzecz.

3. Ile dni w przybliżeniu czeka się na realizację zamówienia indywidualnego w przypadku większej liczby produktów (np. 20 sztuk)?

Na realizację zamówienia indywidualnego w przypadku większej liczby sztuk czeka się około 3-4 tygodni. Za każdym razem jest to wcześniej uzgadniane i zależy przede wszystkim od stopnia skomplikowania projektu oraz od okresu, w którym produkty są zamawiane. Czasem takie zamówienie jest realizowane nieco szybciej.

4. Czy biżuteria z dodatkiem węgla brudzi ubrania lub skórę?

Nie, ponieważ węgiel jest tak zabezpieczony, aby nie brudził ani skóry, ani ubrań. Ponadto specjalnie zaprojektowane metalowe oprawki ograniczają bezpośredni kontakt węgla z ciałem.

5. Czy węgiel może powodować uczulenia?

Sam węgiel nie uczula. Zdarza się, że uczulać może srebro, dlatego warto wiedzieć, czy bezpośredni kontakt skóry z tym metalem nie wywołuje u Was alergii.

6. Jak prawidłowo dbać o biżuterię z dodatkiem węgla?

Biżuterię z węglem chroń przed:

Biżuterię I COAL YOU. traktujemy tak samo, jak biżuterię z innymi kamieniami. Czyścimy ją delikatnie szmatką. Nie wolno jej moczyć i spryskiwać perfumami. Po zdjęciu, biżuterię przechowujemy w pudełku.

7. Czy kolczyki bigle (wiszące) z węglem są ciężkie? Jaka jest ich waga?

Nasze kolczyki są lekkie. Nie obciążają uszu. Łączna waga pary kolczyków typu bigle to ok. 6 gramów.

8. Jakie wyglądają pudełka na biżuterię I COAL YOU.?

Standardowe pudełko jest wykonane z tektury pokrytej białym, matowym papierem. Nadrukowane logo jest czarne, matowe. W środku pudełka jest gąbka pokryta flokiem. Pudełka na bransoletki i kolczyki mają wymiary 59 x 59 x 23 mm, pudełka na naszyjniki, spinki i kolczyki typu bigle –86x86x23mm. Wymiary pudełek na wisiory to 86x86x86mm.

9. Czy można zamówić produkt w innym opakowaniu niż standardowe? Jeśli można, to w jakim i ile to kosztuje?

Tak. Można zamówić pudełka z własnym logotypem. Cena jest zależna od liczby pudełek i rodzaju nadruku. W przypadku zamówień indywidualnych można wybrać tylko białe pudełko z logotypem I COAL YOU.

10. Czy można wysłać biżuterię bezpośrednio do osoby, której chcę sprawić niespodziankę? Jeżeli tak, to czy można do przesyłki dołączyć specjalny bilecik z dedykacją?

Tak. W tym przypadku prosimy o taką informację w komentarzu zamówienia (proszę napisać adres odbiorcy i treść dedykacji). Wtedy rachunek zostanie wysłany na maila wskazanego przy zamówieniu, a produkt wyślemy bezpośrednio do wybranej osoby.

11. Mam pomysł na to, jak miałaby wyglądać moja biżuteria na indywidualne zamówienie. Czy I COAL YOU. zaprojektuje ją i wykona w oparciu o podane przeze mnie wskazówki? Mogę narysować wzór lub pokazać zdjęcie podobnego produktu.

W takiej sytuacji prosimy, by przedstawić nam mailowo pomysł i wtedy odpowiemy, czy projekt jest możliwy do realizacji. Węgiel ze względu na swoje właściwości rządzi się swoimi prawami. Nie zawsze da się zrobić z niego wszystko, ale zawsze można spróbować. Jest duża szansa, że podejmiemy wyzwanie :)

12. Czy można coś wygrawerować w węglu lub na oprawie?

Na węglu można wygrawerować drobne elementy (maksymalnie 4 znaki). W naszych produktach z oferty stałej są jednak używane małe kawałki węgla, więc napis będzie mało widoczny. Druga - według nas bardziej atrakcyjna opcja - to dołączenie do łańcuszka blaszki z miejscem na 7 znaków. Jeśli zdecydujecie się na grawerowanie, prosimy o uwzględnienie takiej informacji w uwagach do zamówienia w formularzu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl